Wake-sõit

Pakume veelaua sõitu mootorpaadi taga. Veelauaga sõitmiseks ei pea sul olema varasemat kogemust. Teeme kohapeal koolituse ning kogu varustus on Meie poolt. Tule ja veedame mõnusa sportliku päeva merel!

Veesuusatamine

Tule ja veeda meeldejääv päev merel liueldes. Veesuuskadega sõitma tulemiseks ei pea sul olema varasemat kogemust. Teeme kohapeal vajamineva koolituse ning kogu varustus on Meie poolt!

Põlvelauatamine

Põlvelaua sõit on üks kergemaid ja lihtsamaid viise tunda merel ennast tõelise tegijana. Sõitmisega saab hakkama igaüks. Tule ja veeda mõnus ning meeldejääv päev merel!

Banaanisõit

Pakume võimalust sõita mootorpaadi taga veetava banaaniga, mis mahutab kuni kolm inimest. Unustamatu elamus, mida nautida koos väiksema seltskonnaga.

Tuubi sõit

Tahad tunda tõelist adrenallini? Soovid sõita tuubiga kaatri taga? Tuubisõit nii suurtele kui ka väiksematele. Tule ja sõidame!

Lõbusõit paadiga

Lõbusõit RIB paadiga kuni 3 inimesele. Lõbusõit toimub Haapsalu lahel kuid kokkuleppel ja ilusa ilma korral on võimalik külastada läheduses asuvaid saari (Seasaar, Vormsi jne) ja paiku.

Veetransport

Pakume kuni 4 inimesele veetransporti Österby sadam – Haapsalu või Haapsalu-Österby sadam. Kokkuleppel on alati võimalik ka suuremat seltskonda mitme paadiga transportida.

FLYBOARD-i Rent

FLYBOARD rent sisaldab esmast koolitust instruktorilt, kiivrit, ohutusvesti ja soovi korral kalipsot ja loomulikult ülivinget FLYBOARD-i koos kõige sinna juurdekuuluvaga. (Ainult ettetellimisel)

Sup-i rent

SUP lauad on ideaalsed mere peal lustimiseks, uute kohtade avastamiseks, nii väiksema kui suurema seltskonnaga. Rent sisaldab SUP lauda, aeru, pumpa ja ohutusvesti.

Parvsauna rent

Parvsaun on elamusterohke ja põnev meelelahutus. Parvsaunal on olemas kõik vajalik (sh grillimisvõimalus), et veeta üks mõnus päev maalilisel Haapsalu lahel koos kallima, pere, sõprade või kolleegidega